Nawigacja

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Jeder
21 lipca 2018
I tak jest lepiej niż było, mógłby mi ktoś powiedzieć czy takie zapowiedzi też są w innych autobusach, czy tylko w nowych solarkach? Nie było mnie w Świdnicy z dwa tygodnie, a teraz też jakoś czasu ni

Szeryf
11 lipca 2018
Nie tylko moja. Kilka osób o to zabiegało. Jest już o wiele lepiej, chociaż parę drobnych spraw trzeba jeszcze poprawić Wink

Jeder
05 lipca 2018
Szeryfie, czy to twoja "sprawka", że zapowiedzi w nowych Solarisach się poprawnie odtwarzają?

Jeder
21 czerwca 2018
https://www.facebo
ok.com/MPKSwidnica
/posts/15544808746
63402 kolejne zdjęcia naszych Solarisów z fabryki

Szeryf
27 maja 2018
Nic z tego. Solaris ma takie plecy, że najwcześniej dojadą do nas w drugiej połowie czerwca.

8 nowych autobusów dla MPK Świdnica !

8 nowych autobusów dla MPK Świdnica !Korzystny kurs euro spowodował, że Zarząd Województwa Dolnośląskiego zdecydował o przekazaniu dodatkowych środków na projekty związane z transportem miejskim i podmiejskim, dofinansowane z Unii Europejskiej. Dzięki tej decyzji uda się zrealizować trzy projekty, które były dotychczas na liście rezerwowej, gdzie na pierwszym miejscu zakwalifikował się projekt zakupu 8 nowych autobusów przez świdnickie MPK. Przewoźnik otrzyma na ten cel 4,8 miliona złotych, co stanowi 85% wartości projektu. Natomiast nowe pojazdy mają się pojawić na ulicach Świdnicy do końca 2014 roku.

Komentarze

#11 | Szeryf dnia 24 czerwca 2013
A z tym to również się zgodzę. Bardzo ładnie i praktycznie to wygląda. W ogóle jeżeli chodzi o warszawskie wyświetlacze, to system w Mercedesach i Solbusach jest firmy NovaMedia. Z kolei część nowych Solarisów należących do MZA i Mobilisu ma wyświetlacze firmy MOBITEC, zaś sterownik to Macrosystem. Zdecydowanie lepiej to wygląda od wyświetlaczy Pixela i R&G. Są one bardziej wyraziste i mają ładniejszą czcionkę. Oprócz tylnego, pełnego wyświetlacza, mogliby również zamówić boczny wyświetlacz linii (lewy bok - u nas niestety pusty).
#12 | dawid1666 dnia 24 czerwca 2013
Szczerze mówiąc kto wie może MPK zaszczyci nas takimi wyświetlaczami. Jak pierwszy raz po zakupie jechałem Autosanem to sie zdziwiłem widząc zamiast czerwonej tablicy kolorowy telewizor LED.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.08
1,489,014 unikalnych wizyt